Guadalmina Alta
Nieruchomości, ceny i codzienne życie: Guadalmina Alta, część regionu Marbella.
Guadalmina Alta należy do Marbella
Marbella to najbardziej znana nazwa na wybrzeżu: stare miasto z białymi uliczkami wokół Plaza de los Naranjos, Złota Mila, Puerto Banús, golfowa dolina Nueva Andalucía i miasto San Pedro.
Marbella ma plaże, kluby plażowe, restauracje wszelkiego rodzaju, szkoły międzynarodowe oraz szpitale prywatne i publiczne. Tętni życiem cały rok. Gmina obejmuje ok. 27 kilometrów wybrzeża, a wschód, centrum i zachód mają każdy swój charakter.
Co możesz kupić w Guadalmina Alta
Nieruchomości na sprzedaż: Guadalmina Alta
Willa, sypialnie: 4, Guadalmina Alta
Penthouse, sypialnie: 4, Guadalmina Alta
Mieszkanie, sypialnie: 3, Guadalmina Alta
Dla kogo
- Kupujący, którzy chcą najbardziej znanego adresu
- Rodziny, które chcą szkół międzynarodowych
- Osoby, które chcą mieć restauracje, sklepy i życie nocne blisko
Warto wiedzieć
- Status urbanistyczny jest w Marbelli bardziej skomplikowany niż w większości miast. Sprawdza go Twój prawnik.
- Ten sam budżet kupuje zupełnie różne nieruchomości na wschodzie, w centrum i na zachodzie.
Okoliczne miejscowości
Pierwszy raz kupujesz w Hiszpanii?
Kroki, podatki i formalności wyjaśnione prostymi słowami.
Szukasz w Guadalmina Alta?
Powiedz nam, czego potrzebujesz. Często dowiadujemy się o nieruchomościach, zanim trafią na portale.